width="1" height="1" alt="" />

Pracovní příležitosti

Asental Group je realitní skupina, která se zabývá správou vlastního nemovitostního portfolia a přípravou developerských projektů působící převážně v Moravskoslezském kraji. Nový referent obchodu bude součástí obchodního útvaru pro skupinu společností Asental Group a jeho hlavním úkolem bude administrativní podpora celého útvaru.

Referent obchodu

Náplň práce:

Vede svěřenou agendu a administrativu obchodního oddělení:

  • připravuje kupní smlouvy/budoucí kupní smlouvy či smlouvy související s prodejem nemovitostí
  • připravuje nájemní/pachtovní smlouvy, dodatky, dohody a další dokumenty související s pronájmem
  • spolupracuje a poskytuje podporu obchodníkovi
  • eviduje dokumentaci související s prodejem a pronájmem nemovitostí v interním systému PIT
  • zajištuje korespondenci a komunikaci související s obchodními případy
  • kontroluje realizaci plateb plynoucích s uzavřených kupních smluv
  • řeší jednotlivé požadavky na reporty, přehledy a statistiky

Preferujeme:

  • SŠ s praxí v administrativě související s realitní činností (zpracování kupních a nájemních smluv)

Očekáváme:

  • orientaci v oblasti prodeje a nákupu nemovitostí
  • základní orientaci v právní problematice a přípravě smluvní dokumentace
  • schopnost samostatné práce a logického uvažování
  • znalost práce s PC (Word, Excel) a další technikou
  • pečlivost, zodpovědnost
  • komunikativnost a ochota učit se nové věci
  • základní orientace v účetnictví výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a úspěšné regionální firmy
  • Místo výkonu práce v centru Ostravy
  • Fixní mzdu
  • Kafeterii (flexipassy, příspěvek na PP)
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Flexibilní pracovní doba

Projektový specialista

Jste profesionál, který ví, jak na pozemku připravit developerský projekt od samého začátku?
Samostatnost, komunikativnost a projektové myšlení k vám neodmyslitelně patří?
Chcete se uplatnit v silné realitní skupině působící na Ostravsku a Karvinsku?
Pak jste to právě vy, koho hledáme!

Co bude vaší náplní práce?

  • Identifikace rozvojových území v rámci pozemkového portfolia společnosti
  • Organizace projekčních prací, zajišťování územních rozhodnutí, stavebních povolení
  • Zpracovávání technických podkladů k projektům, příprava harmonogramů a rozpočtů
  • Komunikace s příslušnými úřady, obcemi a dotčenými orgány za účelem koordinace inženýrské činnosti v rámci správních řízení (dle stavebního zákona)
  • Vyhledávání a monitoring možných dotačních zdrojů v rámci přípravy projektů
  • Příprava podkladů pro uzavírání smluv ve spolupráci s právníky
  • Pravidelný reporting

Co u nás najdete?

  • Možnost být u vzniku a realizace zajímavých pozemkových projektů
  • Prostor pro seberealizaci a osobní růst
  • Moderní pracovní prostředí v centru Ostravy
  • Zkušené kolegy a týmovou spolupráci
  • Akce pro zaměstnance

Co od vás očekáváme?

  • Vysokoškolské vzdělání (v oblasti stavebnictví, nemovitostí)
  • Znalost problematiky stavebního práva
  • Min. 3 roky praxe v oboru
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Proaktivní přístup, flexibilitu
  • Spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost
  • Řidičské oprávnění B
  • Uživatelskou znalost práce s PC (Word, Outlook, Excel)
  • Znalost anglického jazyka

Co vám nabízíme?

  • Práci na HPP
  • Fixní mzdu + roční bonus
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené a 3 sick days
  • Kafeterii

Pro více informací kontaktujte:

Asental Land, s.r.o.

Pavla Juchelková
Gregorova 2582/3
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Zasláním životopisu souhlasím se zpracováním a použitím osobních údajů v rozsahu uvedeném v životopise, konkrétně se jedná zejména o základní osobní údaje – jméno, příjmení, datum narození, místo narození, pohlaví, rodinný stav, občanství, získané tituly, informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, informace o získaném vzdělání, o dosavadní praxi, informace o dovednostech a znalostech a dalších nepovinných položkách s tím souvisejících, a to za účelem případného oslovení s nabídkou zaměstnání. Současně potvrzuji, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Tento souhlas uděluji společnosti Asental Land, s.r.o., IČ: 27769143, se sídlem Gregorova 2582/3, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 29249 do odvolání, nejdéle na dobu 1 roku. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat, a to zasláním emailu na osobniudaje@asental.eu nebo dopisu na adresu Gregorova 2582/3, 702 00 Ostrava. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete v Informacích o zpracování osobních údajů zde: Informace o zpracování osobních údajů.

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.